Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

PROHŘÍVACÍ VÝROBKY SE ZRNEM

TEPELNÝ LÉČIVÝ ZDROJ PRO ZDRAVÍ A POHODLÍ

Prohřívací polštářky slouží jako THERMOSÁČKY, jsou vhodné pro kladení teplých i studených obkladů v oblast bederní páteře (jako ledvinový pás), na zádech, končetinách  apod. Vytváří příjemnou tepelnou pohodu, prohřívají do hloubky.


PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - ZRNO PŠENICE ŠPALDY

Je prohřívací polštářek plněný celým zrnem pšenice špaldy, díky němuž si na rozdíl odslupek uchovává déle teplo. Využívá se především při rehabilitacích a masážíchk prohřátí a uvolnění různých partií těla. Díky přírodní náplni je velmi elastický a přispůsobivý.Sáčky jsou opatřeny snímatelným povlakem vyrobeným ze 100% bavlny. Lze je nahřívat natepelných zdrojích i v mikrovlnné troubě. Po sejmutí jej lze prát při teplotě do 40 °C.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - VIŠŇOVÉ PECKY a HOŘČIČNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný višňovými peckami se používá jako "suchá termoláhev" - polštářeknahřejeme v troubě max. 100°C a přiložíme na postižené místo nebo jako "chladnáakupresura" - polštářek dáme zchladit do mrazničky a přiložíme na postižené místo ajako "výrazná masáž" - plosky chodidel, dlaně, hlava, záda. Polštářek plněný hořčičnýmsemínkem má stejné vlastnosti, navíc vzniká při jeho nahřátí vlhké teplo vhodné, při přiloženína hrudník nebo krk, k lepšímu dýchání. Nahřívat je možné i v mikrovlnné troubě 1 - 2 min.Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

Hořčičný polštářek přikládáme na noc přímo na tělo, na místo kde nás revmatismus nebo artritida nejvíce trápí. Suchá hořčice nehřeje hned, teprve až se nahřeje od těla - tak začíná její blahodárná činnost - záření.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - LNĚNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný lněným semínkem se používá k náhřívání, při bolestech ledvin, močového měchýře, žaludku a jiných bolestech vnitřních orgánů. Díky drobným plochým semínkům je velmi jemný na dotek a dobře přizpůsobivý tvaru těla. Je vhodný k uvolnění dětského svalstva či nahřátí postýlky. Polštářek nahříváme na tepelných zdrojích, v trobě, horkovzdušných hrncích, pomocí žehličky i mikrovlnné troubě (cca. 1,5 minuty). Po nahřátí příjemně voní a vydavá teplo až 1,5 hod. Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK -  SOLNÍK - NÁPLŇ HRUBOZRNÁ SŮL

NAHŘÍVACÍ MASÁZNÍ POLŠTÁŘEK plněný speciální solí vytahuje škodlivé látky z těla, prokrvujetkáně, je pro lidské tělo velkým zdrojem bioenergie. Po nahřátí v troubě do 100°C se přikládá nabolavá a nemocná místa, používá se při revmatických onemocněních, prochladnutí kloubů, šlach, obratlů,zablokované páteři, potížích s ploténkami, ztuhlých svalech, onemocnění průdušek, močového měchýře,ledvin. Díky krystalickému uspořádání může dobře prostupovat buněčnými tkáněmi, které ztrácí vpřípadě narušení v lidském těle schopnost udržovat buněčnou vodu.Povlak je ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí, lze prát do 40°C.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 192 Kč
naše cena 268 Kč


naše cena 1 207 Kč