Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

TARA Zdravotní a relaxační výrobky
Českých bratří 282
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: 494 532 092, 739 316 753
napište nám
Skype: tara-rk
info@polstarkytara.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » ANTIDEKUBITNÍ ŽEBROVÉ MATRACE

ANTIDEKUBITNÍ ŽEBROVÉ MATRACE

 

 

Dobrý spánek je klíč ke zdraví

 

ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - ZDRAVOTNÍ LEHÁK je vhodný na masáž celého těla, slouží jako zdravotní matrace, díky BIO náplni špaldových a pohankových slupek zajišťuje celou řadu unikátních vlastností. V prvé řadě je to ideální podpora těla dle jeho individuálních potřeb s mikromasážními účinky. Tím dochází k uvolňování páteře a svalů kolem, jejímu podepření v přirozené poloze, toto je podmínka správného fungování krevního oběhu Je určen k relaxaci i odpočinku, k léčení chronických bolestí kloubů, revmatismu a bolestí páteře, slouží jako relaxační lůžko a masážní matrace. Napomáhá celkové revitalizaci a harmonizaci organismu. Náplň svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla a zároveň zachovává stabilitu. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou znásobit nahřáním leháku na zdrojích tepla, snižuje únavu, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh. 1/3 života stráví člověk v posteli, 80x až 90x se otočí za noc, lehák podporuje látkovou výměnu, má antidekubitní účinky, podporuje perfektně spánek. Lehák je vyroben za 100 % bavlny. Po vysypání slupek jej lze prát při teplotách do 40° C.


ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - ZDRAVOTNÍ FUTON plněný pohankovými a špaldovými slupkami (nebo jen pohankou a hořčičným semínkem) je vhodný na masáž celého těla, zajišťuje řadu unikátních vlastností. V prvé řadě je to ideální podpora těla dle jeho individuálních potřeb s mikromasážními účinky. Tím dochází k uvolňování páteře a svalů, jejímu podepření v ideální poloze, toto je podmínka správného fungování krevního oběhu. Je určen k relaxaci i odpočinku, k léčení chronických bolestí kloubů, revmatismu a bolestí páteře, slouží jako RELAXAČNÍ LŮŽKO a masážní matrace. Napomáhá celkové revitalizaci a harmonizaci organismu. Pomáhá při zablokování bederní a krční páteře, bolestech zad, hlavy, ramen a zátylku. Náplň svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla a zároveň zachovává stabilitu. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou znásobit nahřáním futonu. Má jemné mikromasážní účinky na cévní systém, dobře prohřívá organismus, ledviny. Chrání před vlhkem, snižuje únavu, svalové napětí, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení, posiluje činnost orgánů, v noci se tělo uvolní a svaly se stáhnou, uvolní se i obratle. Futon přispívá k blahodárnému zdravému spánku. Futon je vyroben za 100 % bavlny, opatřen zipem se dvěma jezdci pro snadné odsypání či přisypání náplně dle přání zákazníka. Po vysypání slupek lze futon prát při teplotách do 40° C .


ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - MOBILNÍ PODLOŽKA plněná špaldovými a pohankovovými slupkami, vhodná na masáž celého těla. Je určena lidem všech věkových kategorií k relaxaci i odpočinku, prohřívání a podkládání nohou (srolování podložky), k léčení chronických bolestí kloubů, revmatizmu, bolestí páteře. Podložka je velice mobilní – na jógu, do postelí, křesel i do auta. Svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou násobit nahřátím podložky. Chrání před vlhkem a chladem (i ve stanu), snižuje únavu, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh. Lze ji používat i na prohřívání do lůžka k relaxaci, je velmi vhodná k meditaci  - zároveň má mikromasážní účinky.


 

DLE PŘÁNÍ ZÁKANÍKA JE MOŽNÉ DOHODOU ZVOLIT JINOU POTAHOVOU LÁTKU.

 

V PŘÍPADĚ ZAKOUPENÍ DVOU KUSŮ FUTONŮ A LEHÁKŮ

JE ZVÝHODNĚNÁ CENA -15%.

 

 Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 963 Kč
naše cena 985 Kč


naše cena 985 Kč
naše cena 1 036 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 135 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč


naše cena 1 258 Kč


naše cena 1 628 Kč
naše cena 1 689 Kč
naše cena 1 917 Kč


naše cena 2 053 Kč
naše cena 2 053 Kč
naše cena 2 053 Kč

novinka
top produkt


novinka
top produktnaše cena 2 504 Kč
naše cena 2 504 Kč