Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ANTIDEKUBITNÍ MATRACE

 

 

Dobrý spánek je klíč ke zdraví

 

ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - ZDRAVOTNÍ LEHÁK je vhodný na masáž celého těla, slouží jako zdravotní matrace, díky BIO náplni špaldových a pohankových slupek zajišťuje celou řadu unikátních vlastností. V prvé řadě je to ideální podpora těla dle jeho individuálních potřeb s mikromasážními účinky. Tím dochází k uvolňování páteře a svalů kolem, jejímu podepření v přirozené poloze, toto je podmínka správného fungování krevního oběhu Je určen k relaxaci i odpočinku, k léčení chronických bolestí kloubů, revmatismu a bolestí páteře, slouží jako relaxační lůžko a masážní matrace. Napomáhá celkové revitalizaci a harmonizaci organismu. Náplň svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla a zároveň zachovává stabilitu. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou znásobit nahřáním leháku na zdrojích tepla, snižuje únavu, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh. 1/3 života stráví člověk v posteli, 80x až 90x se otočí za noc, lehák podporuje látkovou výměnu, má antidekubitní účinky, podporuje perfektně spánek. Lehák je vyroben za 100 % bavlny. Po vysypání slupek jej lze prát při teplotách do 40° C.


ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - ZDRAVOTNÍ FUTON plněný pohankovými a špaldovými slupkami (nebo jen pohankou a hořčičným semínkem) je vhodný na masáž celého těla, zajišťuje řadu unikátních vlastností. V prvé řadě je to ideální podpora těla dle jeho individuálních potřeb s mikromasážními účinky. Tím dochází k uvolňování páteře a svalů, jejímu podepření v ideální poloze, toto je podmínka správného fungování krevního oběhu. Je určen k relaxaci i odpočinku, k léčení chronických bolestí kloubů, revmatismu a bolestí páteře, slouží jako RELAXAČNÍ LŮŽKO a masážní matrace. Napomáhá celkové revitalizaci a harmonizaci organismu. Pomáhá při zablokování bederní a krční páteře, bolestech zad, hlavy, ramen a zátylku. Náplň svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla a zároveň zachovává stabilitu. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou znásobit nahřáním futonu. Má jemné mikromasážní účinky na cévní systém, dobře prohřívá organismus, ledviny. Chrání před vlhkem, snižuje únavu, svalové napětí, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení, posiluje činnost orgánů, v noci se tělo uvolní a svaly se stáhnou, uvolní se i obratle. Futon přispívá k blahodárnému zdravému spánku. Futon je vyroben za 100 % bavlny, opatřen zipem se dvěma jezdci pro snadné odsypání či přisypání náplně dle přání zákazníka. Po vysypání slupek lze futon prát při teplotách do 40° C .


ANTIDEKUBITNÍ MATRACE - MOBILNÍ PODLOŽKA plněná špaldovými a pohankovovými slupkami, vhodná na masáž celého těla. Je určena lidem všech věkových kategorií k relaxaci i odpočinku, prohřívání a podkládání nohou (srolování podložky), k léčení chronických bolestí kloubů, revmatizmu, bolestí páteře. Podložka je velice mobilní – na jógu, do postelí, křesel i do auta. Svojí sypkou konzistencí se přizpůsobuje tvaru těla. Má hřejivé a blahodárné relaxační účinky, které se mohou násobit nahřátím podložky. Chrání před vlhkem a chladem (i ve stanu), snižuje únavu, zmírňuje bolesti a podporuje krevní oběh. Lze ji používat i na prohřívání do lůžka k relaxaci, je velmi vhodná k meditaci  - zároveň má mikromasážní účinky.


 

DLE PŘÁNÍ ZÁKANÍKA JE MOŽNÉ DOHODOU ZVOLIT JINOU POTAHOVOU LÁTKU.

 

V PŘÍPADĚ ZAKOUPENÍ DVOU KUSŮ FUTONŮ A LEHÁKŮ

JE ZVÝHODNĚNÁ CENA -15%.

 Řadit podle 
Výrobce  
naše cena 963 Kč
naše cena 985 Kč


naše cena 985 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 125 Kč
naše cena 1 135 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč
naše cena 1 146 Kč


naše cena 1 258 Kč
naše cena 1 628 Kč
naše cena 1 689 Kč


naše cena 1 917 Kč


naše cena 2 053 Kč


naše cena 2 053 Kč
naše cena 2 053 Kč
naše cena 2 235 Kč
naše cena 2 504 Kč
naše cena 2 504 Kč