Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

TARA Zdravotní a relaxační výrobky
Českých bratří 282
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: 494 532 092, 739 316 753
napište nám
Skype: tara-rk
info@polstarkytara.cz

POLŠTÁŘKY PRO ZDRAVÍ / PROHŘÍVACÍ SE ZRNEM

 

 

TEPELNÝ LÉČIVÝ ZDROJ PRO ZDRAVÍ, RELAXACI A POHODLÍ

Prohřívací polštářky slouží jako THERMOSÁČKY, jsou vhodné pro kladení teplých i studených obkladů v oblast bederní páteře (jako ledvinový pás), na zádech, končetinách  apod. Vytváří příjemnou tepelnou pohodu, prohřívají do hloubky.


PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - ZRNO PŠENICE ŠPALDY

Pšenice má vynikající schopnost vstřebat a dlouhodobě udržet teplo, blahodárné účinky a jejich využití znali již naši předkové. Použití je velice snadné, polštářek lze díky svému tvaru snadno umístit na nejrůznější části těla, je ideální na prohřátí zad, kloubů, ramen a krku, využití je opravdu variabilní.

Prohřívací polštářek je plněný celým zrnem pšenice špaldy, díky němuž si na rozdíl od slupek uchovává déle teplo, je třeba ho udržovat v suchu. Využívá se především při rehabilitacích a masážích k prohřátí a uvolnění různých partií těla. Díky přírodní náplni je velmi elastický a přispůsobivý. Sáčky jsou opatřeny snímatelným povlakem vyrobeným ze 100% bavlny. Lze je nahřívat natepelných zdrojích i v mikrovlnné troubě. Po sejmutí jej lze prát při teplotě do 40 °C.

Výplň je tvořena BIO pšenicí špaldou, má snímatelný vrchní povlak. V případě prošitého polštářku s více komorami je zajištěno rovnoměrné zahřátí těla, přispívá tak ke kvalitnějšímu a hlubšímu spánku. Nabízíme možné tvary a velikosti pro variabilní použití. Blahodárně působí na svaly zatuhlé v průvanu a pomáhá při menstruačních bolestech. Doba nahřátí v mikrovlnné troubě 1 - 3 minuty podle velikosti a její síly. Pak už si můžeme užívatpříjemné a dlouhotrvající teplo.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - VIŠŇOVÉ PECKY a HOŘČIČNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný višňovými peckami se používá jako "suchá termoláhev" - polštářeknahřejeme v troubě max. 100°C a přiložíme na postižené místo nebo jako "chladnáakupresura" - polštářek dáme zchladit do mrazničky a přiložíme na postižené místo ajako "výrazná masáž" - plosky chodidel, dlaně, hlava, záda. Polštářek plněný hořčičnýmsemínkem má stejné vlastnosti, navíc vzniká při jeho nahřátí vlhké teplo vhodné, při přiloženína hrudník nebo krk, k lepšímu dýchání. Nahřívat je možné i v mikrovlnné troubě 1 - 2 min.Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - LNĚNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný lněným semínkem se používá k náhřívání, při bolestech ledvin, močového měchýře, žaludku a jiných bolestech vnitřních orgánů. Díky drobným plochým semínkům je velmi jemný na dotek a dobře přizpůsobivý tvaru těla. Je vhodný k uvolnění dětského svalstva či nahřátí postýlky. Polštářek nahříváme na tepelných zdrojích, v trobě, horkovzdušných hrncích, pomocí žehličky i mikrovlnné troubě (cca. 1,5 minuty). Po nahřátí příjemně voní a vydavá teplo až 1,5 hod. Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK -  SOLNÍK - NÁPLŇ HRUBOZRNNÁ SŮL

NAHŘÍVACÍ MASÁZNÍ POLŠTÁŘEK plněný speciální solí vytahuje škodlivé látky z těla, prokrvujetkáně, je pro lidské tělo velkým zdrojem bioenergie. Po nahřátí v troubě do 100°C se přikládá nabolavá a nemocná místa, používá se při revmatických onemocněních, prochladnutí kloubů, šlach, obratlů,zablokované páteři, potížích s ploténkami, ztuhlých svalech, onemocnění průdušek, močového měchýře,ledvin. Díky krystalickému uspořádání může dobře prostupovat buněčnými tkáněmi, které ztrácí vpřípadě narušení v lidském těle schopnost udržovat buněčnou vodu.Povlak je ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí, lze prát do 40°C.

 


Řadit podle 
Výrobce