Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

TARA Zdravotní a relaxační výrobky
Českých bratří 282
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: 494 532 092, 739 316 753
napište nám
Skype: tara-rk
info@polstarkytara.cz

POLŠTÁŘKY PRO ZDRAVÍ / PROHŘÍVACÍ SE ZRNEM

 

 

TEPELNÝ LÉČIVÝ ZDROJ PRO ZDRAVÍ, RELAXACI A POHODLÍ

Prohřívací polštářky slouží jako THERMOSÁČKY, jsou vhodné pro kladení teplých i studených obkladů v oblast bederní páteře (jako ledvinový pás), na zádech, končetinách  apod. Vytváří příjemnou tepelnou pohodu, prohřívají do hloubky.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - ZRNO PŠENICE ŠPALDY

Pšenice má vynikající schopnost vstřebat a dlouhodobě udržet teplo, blahodárné účinky a jejich využití znali již naši předkové. Použití je velice snadné, polštářek lze díky svému tvaru snadno umístit na nejrůznější části těla, je ideální na prohřátí zad, kloubů, ramen a krku, využití je opravdu variabilní.

Prohřívací polštářek je plněný celým zrnem pšenice špaldy, díky němuž si na rozdíl od slupek uchovává déle teplo, je třeba ho udržovat v suchu. Využívá se především při rehabilitacích a masážích k prohřátí a uvolnění různých partií těla. Díky přírodní náplni je velmi elastický a přispůsobivý. Sáčky jsou opatřeny snímatelným povlakem vyrobeným ze 100% bavlny. Lze je nahřívat natepelných zdrojích i v mikrovlnné troubě. Po sejmutí jej lze prát při teplotě do 40 °C.

Výplň je tvořena BIO pšenicí špaldou, má snímatelný vrchní povlak. V případě prošitého polštářku s více komorami je zajištěno rovnoměrné zahřátí těla, přispívá tak ke kvalitnějšímu a hlubšímu spánku. Nabízíme možné tvary a velikosti pro variabilní použití. Blahodárně působí na svaly zatuhlé v průvanu a pomáhá při menstruačních bolestech. Doba nahřátí v mikrovlnné troubě 1 - 3 minuty podle velikosti a její síly. Pak už si můžeme užívatpříjemné a dlouhotrvající teplo.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - VIŠŇOVÉ PECKY a HOŘČIČNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný višňovými peckami se používá jako "suchá termoláhev" - polštářeknahřejeme v troubě max. 100°C a přiložíme na postižené místo nebo jako "chladnáakupresura" - polštářek dáme zchladit do mrazničky a přiložíme na postižené místo ajako "výrazná masáž" - plosky chodidel, dlaně, hlava, záda. Polštářek plněný hořčičnýmsemínkem má stejné vlastnosti, navíc vzniká při jeho nahřátí vlhké teplo vhodné, při přiloženína hrudník nebo krk, k lepšímu dýchání. Nahřívat je možné i v mikrovlnné troubě 1 - 2 min.Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK - LNĚNÉ SEMÍNKO

Polštářek plněný lněným semínkem se používá k náhřívání, při bolestech ledvin, močového měchýře, žaludku a jiných bolestech vnitřních orgánů. Díky drobným plochým semínkům je velmi jemný na dotek a dobře přizpůsobivý tvaru těla. Je vhodný k uvolnění dětského svalstva či nahřátí postýlky. Polštářek nahříváme na tepelných zdrojích, v trobě, horkovzdušných hrncích, pomocí žehličky i mikrovlnné troubě (cca. 1,5 minuty). Po nahřátí příjemně voní a vydavá teplo až 1,5 hod. Povlak je vyroben ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí.

 

PROHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK -  SOLNÍK - NÁPLŇ HRUBOZRNNÁ SŮL

NAHŘÍVACÍ MASÁZNÍ POLŠTÁŘEK plněný speciální solí vytahuje škodlivé látky z těla, prokrvujetkáně, je pro lidské tělo velkým zdrojem bioenergie. Po nahřátí v troubě do 100°C se přikládá nabolavá a nemocná místa, používá se při revmatických onemocněních, prochladnutí kloubů, šlach, obratlů,zablokované páteři, potížích s ploténkami, ztuhlých svalech, onemocnění průdušek, močového měchýře,ledvin. Díky krystalickému uspořádání může dobře prostupovat buněčnými tkáněmi, které ztrácí vpřípadě narušení v lidském těle schopnost udržovat buněčnou vodu.Povlak je ze 100% bavlny, snímatelný, bez kovových částí, lze prát do 40°C.

 

 

 

Řadit podle 
Výrobce  běžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kčběžná cena 250 Kč

naše cena 194 Kč