Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

TARA Zdravotní a relaxační výrobky
Českých bratří 282
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: 494 532 092, 739 316 753
napište nám
Skype: tara-rk
info@polstarkytara.cz

ZAJÍMAVOSTI » BIO NÁPLNĚ

Špaldové slupky

Špaldové slupky sloužící jako náplň do polštářů jsou výborným relaxačním materiálem pro klidné a zdravé spaní. Přírodní BIO materiály jsou ekologicky a zdravotně nezávadné a v dnešní době i často vyhledávané. Díky pevnosti, kterou tvoří objem a celek špaldových slupek, jsou polštáře skvělé pro podporu krční páteře. Zároveň jsou vynikající terapeutickou podporou i pro celá záda. Špaldové slupky stejně jako pohankové mají schopnost uskladňovat vzduch a umožňují jejich nahřátí (např. na kachlových kamnech, radiátorech, na slunci) a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla.

Působí proti zablokování krční páteře, revmatickým obtížím, bolestech končetin a kloubů, zlepšují prokrvení končetin, předcházejí tvorbě křečových žil, zvyšují odolnost vůči nachlazení, posilují imunitu, podporují činnost trávicí a vylučovací soustavy, činnost ledvin, mírní četnost astmatických záchvatů, snižují únavu a závratě. Snižují četnost návalů krve, což ocení hlavně ženy v přechodu. Pro vysoký obsah kyseliny křemičité působí proti geopatogenním zónám (křemík je těžce prostupný). Nahřátý polštářek působí po přiložení proti bolestem břicha, šíje, kolenou, při kolice u malých dětí a kojenců. Působí proti zablokování krční páteře, revmatickým obtížím, bolestech končetin a kloubů, zlepšují prokrvení končetin, předcházejí tvorbě křečových žil, zvyšují odolnost vůči nachlazení, posilují imunitu, podporují činnost trávicí a vylučovací soustavy, činnost ledvin, mírní četnost astmatických záchvatů, snižují únavu a závratě. Snižují četnost návalů krve, což ocení hlavně ženy v přechodu. Pro vysoký obsah kyseliny křemičité působí proti geopatogenním zónám (křemík je těžce prostupný). Nahřátý polštářek působí po přiložení proti bolestem břicha, šíje, kolenou, při kolice u malých dětí a kojenců. Slupky jsou elastické, lehké, přizpůsobí se tvaru těla, poskytují optimální oporu. Mikromasážní činnost slupek uvolňuje ztuhlé šíjové svaly.

Doporučujeme co nejčastěji větrat venku na sluníčku, slupky naakumulují energii, která se poté přenese do Vašeho těla.

Nejlepší je slupky kombinovat, protože pohankové více drží tvar a špaldové jsou měkčí a lehčí. Zároveň pohankové jsou tmavé, špaldové světlé, takže se vyrovnávají energie jako jin a jang.

 

 

Pohankové slupky

Pohankové slupky vznikají loupáním zralé pohanky. Slupky nejsou určeny ke konzumaci, ale k přípravě čajů nebo jako NÁPLŇ DO POLŠTÁŘKŮ A HRAČEK.  Pohankové slupky jako náplň do polštářů jsou velmi jemné na hmat. Jsou elastické, přizpůsobí se tvaru Vašeho těla. Hlava a páteř leží měkce a jsou optimálně opřené. Svalstvo a zejména oblast ramen a šíje se zcela uvolní a dochází k intenzivnímu odpočinku a relaxaci, přitom Vám slupky jemně masírují zátylek. Používají se také jako podložky na sezení, při meditacích a při cvičení jógy. Přírodní materiál je ekologicky a zdravotně nezávadný a v dnešní době i často vyhledávaný. Pohankové slupky se dají namíchat spolu se špaldovými a společně vzniká unikátní směs s ještě lepší vlastností.

Přírodní slupky pohanky napomáhají proti bolestem krční páteře, zad, ramen, hlavy, proti migréně, nespavosti. Polštářky z pohankové náplně jsou proto velice vhodné pro klidný a zdravý spánek. width=