Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

TARA Zdravotní a relaxační výrobky
Českých bratří 282
516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: 494 532 092, 739 316 753
napište nám
Skype: tara-rk
info@polstarkytara.cz

O NÁS

ZDRAVOTNÍ  A  RELAXAČNÍ VÝROBKY TARA,

plněné BIO špaldovými a pohankovými slupkami


Vážení zákazníci,

velice rádi bychom Vás pozvali na naše stránky firmy Tara. Zabýváme se ruční výrobou speciálních zdravotních pomůcek, pro všechny věkové kategorie, kterými jsme výrobci – některé jsou na trhu ojedinělé …

Firma TARA Zdravotní a relaxační výrobky se sídlem V Rychnově nad Kněžnou je ryze českou firmou působící na trhu 12 let. Naším mottem je: kvalita, rychlost, cena. Za dobu naší působnosti v oblasti přístupu ke klientovi jsme obdrželi CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST. Vzhledem k naší nynější uspěchané době, ve které žijeme, často zapomínáme na to nejcennější – NAŠE ZDRAVÍ! Proto vítejte na našem webu rodinného typu, zaměřeného na zdravý životní styl. K dnešnímu dni u nás najdete cca 130 druhů zdravotních relaxačních výrobků plněných BIO pohankovými, špaldovými slupkami, a celým zrnem, solí, popř. EPS kuličkami. Naše výrobky tak mají specifické vlastnosti - díky kombinaci těchto náplní HLOUBKOVĚ PROHŘÍVAJÍ, MASÍRUJÍ, REGENERUJÍ. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od narození až po seniorský věk.

Vyrábíme zdravotní polštářky, polohovací válce, válečky, podkrčníky, dětské podhlavníčky, Prdečky, podušky na židle, meditační sedáky pro zdraví, cestovní, myslivecké a rybářské pomůcky, leháky a podkládací klíny, zdravotní matrace (futony), kompenzační pomůcky, kojící polštáře, bederní opěrky, sedací vaky, ledvinové pásy, prohřívací výrobky a polohovací sety pro zcela imobilní klienty, prohřívací prošívané polštáře se zrnem nebo solí – výrobky jsou dobře dárkově zabaleny a detailně popsáno jejich využití. Nabídka je v široké škále materiálů, barev a vzorů. Výrobky můžeme dle přání zákazníka označit logem, samolepkami či všitými etiketami.
Nabízíme Vám tímto pomůcky z přírodních materiálů, které mohou sloužit jako prevence proti civilizačním chorobám. Nedovolte nemoci, aby Vás přemohla a braňte se jí. K tomu Vám budou ve velké míře napomáhat naše některé ojedinělé výrobky, které mají díky BIO náplním  relaxační, mikromasážní a regenerační účinky.

Naše relaxační a zdravotní výrobky a pomůcky najdou uplatnění nejen ve zdravotnických zařízeních, léčebnách, domovech seniorů, ale i domácnostech zákazníků, mateřských školách, speciálních školách, na výletech, v přírodě, i v zaměstnání, též rybáři, myslivci ocení vlastnosti netypických výrobků a všichni Ti, kterým není lhostejný jejich zdravotní stav.

  • Jsme ekologicky zaměřená firma
  • Vyrábíme a prodáváme výrobky námi vyzkoušené a používané (ATESTY)
  • Poskytujeme bezplatné poradenství e-mailem, telefonicky, na facebookových stránkách TARA zdravotní a relaxační výrobky
  • Možnost osobního vyzvednutí, vyzkoušení a prezentace zboží na prodejně v Rychnově nad Kněžnou, Českých bratří 282
  • Možnost tel. objednávek dle dohody tel: +420 494 532 092, mob: +420 603 827 193
  • Zasílání výrobků Českou poštou nebo dopravní službou Geis.